Legendám Zbrojovky blahopřáli ke čtyřicátému výročí titulu Petráš nebo Adamec

17. 06. 2018

Čtyřicet let od jediného mistrovského titulu si v sobotu v Bosonohách připomněly fotbalové legendy Zbrojovky. Bývalé brněnské hráče při benefičním setkání navštívily také ikony slovenského fotbalu, mistr Evropy z roku 1976 Ladislav Petráš nebo stříbrný medailista ze světového šampionátu v Chile 1962 Jozef Adamec.

Na akci nechyběli brněnští šampioni z roku 1978 Karel Kroupa, Josef Hron, Jan Klimeš, Libor Došek, Karel Jarůšek nebo Petr Janečka. „Bylo to bezvadné setkání, vydařilo se po všech stránkách,“ pochvaloval si Vladimír Koudelka, organizátor události s názvem Zbrojovka je lepší.

zdroj: https://brnensky.denik.cz/fotbal_region/legendam-zbrojovky-blahoprali-ke-ctyricatemu-vyroci-titulu-petras-nebo-adamec-20180617.html​

Autor: Jaroslav Kára


 

                 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací